Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0