Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets SpecialsRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
IncomingRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5