Series
Ratings
16
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5