Movies
Ratings
585
WeaponsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Summer's TaleRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5- PilotRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- VirusRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0