Titles you rated
On the LineRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Everybody's FineRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 2.0
The ImmigrantRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0