Movies
Ratings
220
Take ShelterRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
RentRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.5
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5