Movies
Ratings
90
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0