Movies
Ratings
131
The Italian JobRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BloodshotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The BeastRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0