Movies
Ratings
183
BladeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0