Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
GabiRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5