Series
Ratings
779
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 2.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
Bloody FlowerRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
AbsentiaRated ★ 3.5
AbsentiaRated ★ 3.5
AbsentiaRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- CasheroRated ★ 2.5
VillainsRated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0