Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
City of PiratesRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 0.5
The First OmenRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5