Movies
Ratings
149
InterstellarRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The English TeacherRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
United 93Rated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0