Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 2.5
JinRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- To My StarRated ★ 3.5
Lovely WriterRated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.0
Be Loved in House: I DoRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0