Series
Ratings
282
As You Stood ByRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
S LineRated ★ 1.0
The StudioRated ★ 5.0
The PittRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hot SpotRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0