Movies
Ratings
162
ElementalRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SullyRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0