Movies
Ratings
306
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.5