Movies
Ratings
254
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5