Movies
Ratings
602
The Great BattleRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
True StoryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 3.5