Series
Ratings
28- Ex-ModelRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0