Titles you rated
SirensRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The SocietyRated ★ 3.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.5
Fellow TravelersRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
Based on a True Story Season 1Rated ★ 4.5
The Flight Attendant Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Tropical Nights in DecemberRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Love ClassRated ★ 0.5