Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
Kill ListRated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
LionRated ★ 3.0
PrideRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5- The RemnantsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0