Series
Ratings
62
American VandalRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0