Series
Ratings
101
MovingRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Elite Season 5Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 2.0