Movies
Ratings
382
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The First LapRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0