Titles you rated
RoxanneRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5- Seishoku no ishibumiRated ★ 3.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.5
Switching - Goodbye MeRated ★ 3.0
The Tragedy of "W"Rated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Late BloomersRated ★ 3.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Goodbye, Mr. ChipsRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 2.5
The OmenRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
The Magdalene SistersRated ★ 4.0