Titles you rated
- 地球へ…Rated ★ 3.0
Lost IDRated ★ 4.0
HagetakaRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- The Magic Angel Creamy MamiRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0- YuruYuriRated ★ 1.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5