Titles you rated
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 3.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 3.0
A2Rated ★ 3.0
ARated ★ 3.0
Poupelle of Chimney TownRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MiraiRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0
IndecentRated ★ 5.0
The Izu DancerRated ★ 3.0
Anything GoesRated ★ 4.0
The Legend of Hell HouseRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0