Titles you rated
Baby StepsRated ★ 4.5- BakumanRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Grappler BakiRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Curious George Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Barrier MasterRated ★ 2.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0- WATER BOYS2Rated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 2.0- たったひとつの恋Rated ★ 4.0
Best Friends in LoveRated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 2.5