Titles you rated
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! MAXRated ★ 3.0
- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! WGPRated ★ 4.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5- Diplomat Kosaku KurodaRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.5