Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Violet Evergarden: RecollectionsRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Silent LoveRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
L.DKRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5