Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
DaysRated ★ 3.0
My First Girlfriend is a GalRated ★ 2.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 3.0
My DemonRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The Hovering BladeRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.5