Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5