Series
Ratings
41- ObottyamakunRated ★ 3.0
Giant KillingRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 3.0
One Piece Season 2: Entering into the Grand LineRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Midori no MakibaōRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 3.5
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- TALES FROM THE NEVERENDING STORYRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 4.0
HagetakaRated ★ 4.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5
ShomuniRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5