Movies
Ratings
462
Cloud AtlasRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0