Movies
Ratings
908
Aces Go PlacesRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.5