Movies
Ratings
328
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0