Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
Penguin TownRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Jewish MatchmakingRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Indian Matchmaking Season 1Rated ★ 4.0
Indian Matchmaking Season 2Rated ★ 4.0
Indian Matchmaking Season 3Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0