Series
Ratings
37
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 2.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5