Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.5
May QueenRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0