Titles you rated
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
No Longer Human…In Another WorldRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0