Series
Ratings
44
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 0.5- K-ON!Rated ★ 0.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 0.5
Where Is My HomeRated ★ 1.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
WayneRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5