Movies
Ratings
291
How to Be SingleRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0