Series
Ratings
21
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0