Movies
Ratings
32
Finding NemoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0