Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.5
Life Is But a DreamRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5