Movies
Ratings
272
BumblebeeRated ★ 3.5
LambRated ★ 1.5
RuptureRated ★ 1.5
The VelociPastorRated ★ 2.0
Cicada!Rated ★ 2.5
Zombie Tidal WaveRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 3.0
ZooRated ★ 2.0
Tom and JerryRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Blood of WolvesRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 3.5