Series
Ratings
28
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- ミッキーのクリスマス・キャロルRated ★ 4.5
- 警部補 矢部謙三〜人工頭脳VS人工頭毛(ずもう)〜Rated ★ 3.0
Death OfficeRated ★ 2.5- 警部補 矢部謙三Rated ★ 3.5
- 警部補 矢部謙三Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Black JackRated ★ 4.0- The Laughing SalesmanRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0