Series
Ratings
13
Attack on TitanRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 流星ワゴンRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Churasan Season 1Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.5