Movies
Ratings
61
#AliveRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0